Výrobcovia / značky

Nápoje Počet produktov v kategórii: 4

Sardínia: sladká, horká, silná, vytrvalá, vyspelá krajina, svetu sa prezentuje aj prostredníctvom dôležitej odrody vín.

Podkategórie

  • Sardínske vína

    Sardínia: sladká, horká, silná, vytrvalá, vyspelá krajina, svetu sa prezentuje aj prostredníctvom dôležitej odrody vín. Naša ponuka obsahuje tie najlepšie druhy sardínskych vín, ako sú Cannonau , Vermentino , Torbato , Passito , Carignano , Bovale a dezertné vína, šumivé vína, červené vína a DOC a DOCG biele vína, ktoré ponúkajú a zvýrazňujú nezameniteľné vlastnosti a prvky staroveká krajina bohatá na chute a kultúru

  • Likéry a liehoviny

    Sardínia ponúka široký sortiment likérov a destilátov, ale hlavná produkcia je venovaná „ Liquore di Mirto “, kráľovi sardínskych likérov, typickým pre tradície a pracujúcim výhradne s čerstvými a divokými plodmi myrty, takzvanou „myrtou“. bobule“.

  • Pivo

    Sardínia je región, kde sa spotrebuje najviac piva v Taliansku. Pri návšteve charakteristických sardínskych dedín počas horúceho letného dňa môžete zahliadnuť niekoľkých bezstarostných dedinčanov, ktorí sedia v bare a vychutnávajú si svoje pivo. Pitie piva je umenie: musí byť vždy čerstvé a musí byť čapované s okrajom plnej peny, aby si zachovala svoju prirodzenú vôňu.

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop